2015-2016 Fuarlar

Küçük bir ayak izi, düşük bakım ve tam otomasyon ile birleştiğinde, bir markanın temellerini oluşturmaktadır. Bizlerde oluşturduğumuz markanın bu temellerini emin ve sağlam adımlarla oluşturarak daimi bir yer amaç edindik ve bu şekilde bir takım çalışmalarda bulunuyoruz. Markamızı, ürünlerimizi daha çok insana duyurmanın onuru ve gururu ile her zaman yeniliklere adım adım ilerliyoruz.

Modüler Yapı

Her ZOREL makinesi modüler yapıya sahiptir ve istenildiğinde sistem değiştirilmeden sistemde ekleme veya çıkartma yapılabilir.

Kolay Bakım ve Onarım

Makinelerimizi fazla zaman ayırmadan bakım ve temizliğini yapabilirsiniz ayrıca yedek parçalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Bakım&Onarım&Parça

Her üretilen makinenin yedek parça, bakım ve onarımını yaparak müşteri memniyeti sağlamaktayız.

Hakkımızda

ZOREL 1995 yılında makine sektöründeki yerini almıştır. 2007 yılından itibaren yumurta ve tavukçuluk sektörünün ihtiyacı olan makinaların imalatına başlamıştır. Bugün itibari ile ZOREL 5000 m2 kapalı 5000 m2 açık alanda sahiptir. ZOREL global bir marka olmanın vermiş olduğu sorumlulukla dünyanın birçok ülkesinde müşterilerine kaliteli sorunsuz bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır. ZOREL yapmış olduğu AR-GE çalışmaları ile herzaman sektörde öncü firmalardan olmayı olmayı kendisine ilke edinmiştir. Yumurta endüstrisinde, Zorel Makine, yumurtaları ayırma, paketleme ve işleme için önde gelen bir üreticidir. Hem şuan yaşadığımız zaman içerisinde hem de gelecekte en iyi değeriyle bir uçtan diğer uca çözümler sunarak müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olmayı hedefliyoruz.  

S.S.S

Her üretilen makine için bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.
Her makinemiz için yedek parça temini gerçekleştirmekteyiz.
Her makine için bazen olmasada ikinci el makine satışımız bulunmaktadır. 2.El Makine bölümünden satıştaki makinelerimize ulaşabilirsiniz.
Haftanın her günü 7/24 servis hizmeti vermekteyiz.
Ürettiğimiz her makinede kalitenin en üst seviyede olduğundan emin oluyoruz. Üretim hattınızda bulunan her makine markanıza değer katacaktır

Galeri

ZRI SERİSİ

ZRI SERİSİ YUMURTA İSTİF MAKİNESİ
Plastik ve kağıt hamurdan üretilmiş viyolleri istiflemenize yardımcı olması için ürerilmiştir. Iş güçünden tasarruf sağlar ve viyolleri manuel olarak istifleme durumunda kırık miktarını ortadan kaldırır. Piyasadaki ekipmanlarımızın pek çoğu uzun kullanım ömrü ile tanınmasıyla gurur duyuyoruz. Ekipmanın kaç yıl çalıştığı önemli değil, müşterilerimizi desteklemek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Uzun vadede desteğimize güvenebilirsiniz.

ZRP SERİSİ

ZRP SERİSİ YUMURTA KODLAMA MAKiNESi
Tek başına, yumurta tasnif makinesi ve yumurta dizgi makineleri ile birlikte kullanılabilme olanağı sağlar. Piyasadaki ekipmanlarımızın pek çoğu uzun kullanım ömrü ile tanınmasıyla gurur duyuyoruz. Ekipmanın kaç yıl çalıştığı önemli değil, müşterilerimizi desteklemek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Uzun vadede desteğimize güvenebilirsiniz.

ZRM Serisi

ZRM SERİSİ YUMURTA TASNİF MAKİNESİ
ZRM SERİSİ yumurta tasnif makinesi saatte 70.000-36.000adet yumurtayı 3-4-5 farklı gruba en doğru şekilde sınıflandırabilmeniz için tasarlanmıştır. Yumurtaların hassas ve yumuşak bir şekilde sınıflandırılması, düşük bakım maliyetleri ve yedek parçalarının kolay ulaşılabilir olması sebebiyle her zaman müşterilerimiz tarafından tercih sebebi olmuştur.

ZR SERİSİ

ZR SERİSİ YUMURTA DİZME MAKİNESİ
ZR-36 yumurta dizme makinesi saatte maksimum 36.000 adet el değmeden toplamanıza yardımcı olması için tasarlanmıştır. Zorel ZR-36 paslanmaz gövdesi ile temizliğe ve hijyene olanak sağlamaktadır. Piyasadaki ekipmanlarımızın pek çoğu uzun kullanım ömrü ile tanınmasıyla gurur duyuyoruz. Ekipmanın kaç yıl çalıştığı önemli değil, müşterilerimizi desteklemek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Uzun vadede desteğimize güvenebilirsiniz.

Görüşleriniz

Sonraki Önceki

Projeler Kütüphanesi

                   

Ürettiğimiz Makine Sayısı

0000
Yumurta Tasnif Makineleri ZRM SERIES
000
Yumurta İstif Makineleri ZRI SERIES
0000
Yumurta Dizme Makineleri ZR SERIES
00000
Yumurta Kodlama Makineleri ZRP SERIES